Замовити дизайн ...
×

Дякуємо


Заявка вже у нас. Скоро вийдемо на зв'язок.На головну
замовлення дизайну

У нашому портфоліо понад 2000 проектів: дизайни квартир, будинків, екстер'єрів, громадських приміщень, дитячих, кабінетів і т.д. Кожну задачу ми вирішуємо осмислено, витончено і красиво.

Для початку роботи нам треба поговорити. Досить розповісти про свій проект, вказати контакти, і ми зв'яжемося, щоб все обговорити.

  Новий проект:

  Кілька слів про проект і приблизний бюджет

  електропошта

  Телефон або будь-який зручний месенджер

  Ім'я

  Наші
  філії

  фон

  Послуги

  Головна / Послуги

  Успіх і визнання по всьому світу послуг студії Luxury ANTONOVICH DESIGN в першу чергу зобов'язані високій якості робіт, ексклюзивним пропозицій та чіткого додержання обумовлених термінів.

  no-thumbnail

  Дизайн інтер'єру

  Під загальним поняттям «дизайн інтер'єру» ми маємо на увазі величезний спектр послуг, від оформлення вікна до будівництва палацового комплексу. Кожному з напрямків нашої діяльності ми приділяємо максимум уваги. Ми пильно стежимо за новими тенденціями в дизайні та архітектурі. Команда професіоналів, без перебільшення, закохана в свою справу. Це допомагає нам створювати справжні шедеври, які радують клієнтів і стають джерелами натхнення для дизайнерів по всьому світу, джерелами зародження нових трендів.

  no-thumbnail

  Дизайн Екстер'єру

  Компанія Luxury Antonovich Design надає послугу Дизайн Екстер'єру для всіх клієнтів, що бажають додати своєму будинку неповторну індивідуальність і унікальний стиль. Адже, безумовно, все без винятку хочуть жити в прекрасному будинку, який би виділявся на тлі інших, а також поєднувався з його околицях і прибудинковими територіями. Якщо Ви хочете створити дизайн екстер'єру вашого майбутнього будинку і хочете побачити як він буде виглядати в реальності - наша команда дизайнерів завжди до Ваших послуг.

  no-thumbnail

  Будівництво та Ремонт

  Luxury Antonovich Design пропонує послуги по будівництву і ремонту в Києві. Професійні послуги наших партнерів відповідають найвищим міжнародним стандартам.
  Ми організуємо виконання будівельних і ремонтних робіт будь-якої складності. Ми об'єднали досвід, знання і професіоналізм, щоб надати нашим шановним клієнтам послуги світового класу в сфері будівництва та ремонту. Ми реалізуємо найсміливіші ідеї, створюючи красивий і функціональний дизайн для комфортного життя.

  no-thumbnail

  Комплектація

  Компанія Luxury Antonovich Design надає послугу Комплектація. Комплектація дизайн проекту інтер'єру - це комплекс послуг, що завершують народження інтер'єру. Процес, який дозволяє створити інтер'єр схожий із зображеннями 3D візуалізацій та колажів. Послуга грамотного розподілу бюджету придбання предметів інтер'єру. Послуга комплектації дизайн-проекту інтер'єру допомагає Замовнику суттєво економити час на пошуку та виборі речей необхідних в інтер'єрі. Освітлення, сантехніка, електроустановлювальні вироби, декор, текстиль, меблі та інше.

  no-thumbnail

  Архітектурне проектування

  Luxury Antonovich Design виконує професійне архітектурне проектування сучасної житлової, офісної, комерційної та промислової нерухомості. Реалізовані нами проекти є гарантією високої якості і рівня професіоналізму. Ідеальний проект починається з архітектурних креслень, а після - сам процес будівництва. Ми пропонуємо повний спектр послуг від початкового креслення до здачі. В нашій команді в Києві працюють висококваліфіковані архітектори, здатні інтегрувати ваші ідеї в життя.

  no-thumbnail

  Проектування ЖК і готелів

  Компанія Luxury Antonovich Design надає послугу Проектування ЖК та готелів. Проектування ЖК та готелів, створені нашою студією – це добірка унікальної концепції інтер'єру, яка робить кожен проект унікальним та впізнаваним. Дизайн ЖК і готелів - це багатогранна концепція, яка включає архітектурний дизайн, дизайн інтер'єру і ландшафтний дизайн. Ми створюємо ідеальну гармонію для приємного та спокійного відпочинку.

  Кожен дизайн проект будинку або дизайн квартири можна прирівняти до виттвору мистецтва. Кожен елітний інтер'єр розповідає прекрасну історію щастя, розкоші і комфорту. Кожен елітний особняк, немов захоплюючий роман зі щасливим фіналом і очікуванням його продовження. Кожна кімната в будинку, немов прекрасна мелодія, зіткана з вишуканих ноток авторського декору. Кожна послуга дизайн бюро - важливий етап в процесі створення будинку Вашої мрії. Дизайнери інтер'єру студії Luxury Antonovich Design створюють проекти, які висловлюють особливості сучасної епохи.

  Будь-який з видів послуг обов'язково має на увазі як застосування давніх традицій, так і використання новітніх технологій. Ремонт квартир, дизайн штор, будівництво будинків, 3Д візуалізація, проектування, все це сьогодні вимагає глибоких знань. Ці знання навички та вміння ми постійно оновлюємо і вдосконалюємо, щоб запропонувати кожному клієнту краще, що існує в світі дизайну і архітектури.

  У кожній нашій роботі в кожному авторському проекті можна заглянути в майбутнє дизайну інтер'єру, розпізнати вигляд розкоші майбутнього тисячоліття і випробувати почуття чуттєвого і естетичної насолоди. Дизайн інтер'єру від студії елітного дизайну Luxury Antonovich Design - це прекрасна імпровізація, зародження нових стилів і новий прекрасний вигляд, вже звичних нам напрямків дизайну.

  Замовити дизайн інтер'єру в Luxury Antonovich Design - це значить випробувати масу щасливих емоцій від свого нового будинку. Ви отримаєте інтер'єр, який відображає Ваш світ - справжній і незвичайний, рідкісний і прекрасний.

   

  Розгорнути текст