Замовити дизайн ...
×

Дякуємо


Заявка вже у нас. Скоро вийдемо на зв'язок.На головну
замовлення дизайну

У нашому портфоліо понад 2000 проектів: дизайни квартир, будинків, екстер'єрів, громадських приміщень, дитячих, кабінетів і т.д. Кожну задачу ми вирішуємо осмислено, витончено і красиво.

Для початку роботи нам треба поговорити. Досить розповісти про свій проект, вказати контакти, і ми зв'яжемося, щоб все обговорити.

  Новий проект:

  Кілька слів про проект і приблизний бюджет

  електропошта

  Телефон або будь-який зручний месенджер

  Ім'я

  Наші
  філії

  фон

  Послуги

  Головна / Послуги

  Успіх і визнання по всьому світу послуг студії Luxury ANTONOVICH DESIGN в першу чергу зобов'язані високій якості робіт, ексклюзивним пропозицій та чіткого додержання обумовлених термінів.

  no-thumbnail

  Дизайн інтер'єру

  Під загальним поняттям «дизайн інтер'єру» ми маємо на увазі величезний спектр послуг, від оформлення вікна до будівництва палацового комплексу. Кожному з напрямків нашої діяльності ми приділяємо максимум уваги. Ми пильно стежимо за новими тенденціями в дизайні та архітектурі. Команда професіоналів, без перебільшення, закохана в свою справу. Це допомагає нам створювати справжні шедеври, які радують клієнтів і стають джерелами натхнення для дизайнерів по всьому світу, джерелами зародження нових трендів.

  no-thumbnail

  Дизайн Екстер'єру

  Компанія Luxury Antonovich Design надає послугу Дизайн Екстер'єру для всіх клієнтів, що бажають додати своєму будинку неповторну індивідуальність і унікальний стиль. Адже, безумовно, все без винятку хочуть жити в прекрасному будинку, який би виділявся на тлі інших, а також поєднувався з його околицях і прибудинковими територіями. Якщо Ви хочете створити дизайн екстер'єру вашого майбутнього будинку і хочете побачити як він буде виглядати в реальності - наша команда дизайнерів завжди до Ваших послуг.

  no-thumbnail

  Будівництво та Ремонт

  Luxury Antonovich Design пропонує послуги по будівництву і ремонту в Києві. Професійні послуги наших партнерів відповідають найвищим міжнародним стандартам.
  Ми організуємо виконання будівельних і ремонтних робіт будь-якої складності. Ми об'єднали досвід, знання і професіоналізм, щоб надати нашим шановним клієнтам послуги світового класу в сфері будівництва та ремонту. Ми реалізуємо найсміливіші ідеї, створюючи красивий і функціональний дизайн для комфортного життя.

  no-thumbnail

  Комплектація

  Компанія Luxury Antonovich Design надає послугу Комплектація. Комплектація дизайн проекту інтер'єру - це комплекс послуг завершальних народження інтер'єру. Процес, який дозволяє створити інтер'єр схожий з зображеннями 3D візуалізацій і колажів. Послуга грамотного розподілу бюджету на придбання предметів інтер'єру. Послуга комплектації дизайн-проекту інтер'єру допомагає Замовнику істотно економити час на пошуку і виборі речей необхідних в інтер'єрі. Освітлення, сантехніка, електроустановочні вироби, декор, текстиль, меблі та інше.

  no-thumbnail

  Архітектурне проектування

  Luxury Antonovich Design виконує професійне архітектурне проектування сучасної житлової, офісної, комерційної та промислової нерухомості. Реалізовані нами проекти є гарантією високої якості і рівня професіоналізму. Ідеальний проект починається з архітектурних креслень, а після - сам процес будівництва. Ми пропонуємо повний спектр послуг від початкового креслення до здачі. В нашій команді в Києві працюють висококваліфіковані архітектори, здатні інтегрувати ваші ідеї в життя.

  no-thumbnail

  Проектування ЖК і готелів

  Компанія Luxury Antonovich Design надає послугу Проектування ЖК і готелів. Проектування ЖК і готелів, створені нашою студією - це добірка унікальної концепції інтер'єру, яка робить кожен проект унікальним і впізнаваним. Дизайн ЖК і готелів - це багатогранна концепція, яка включає в себе архітектурний дизайн, дизайн інтер'єру та ландшафтний дизайн. Ми створюємо ідеальну гармонію для приємного і спокійного відпочинку.

  Кожен дизайн проект будинку або дизайн квартири можна прирівняти до виттвору мистецтва. Кожен елітний інтер'єр розповідає прекрасну історію щастя, розкоші і комфорту. Кожен елітний особняк, немов захоплюючий роман зі щасливим фіналом і очікуванням його продовження. Кожна кімната в будинку, немов прекрасна мелодія, зіткана з вишуканих ноток авторського декору. Кожна послуга дизайн бюро - важливий етап в процесі створення будинку Вашої мрії. Дизайнери інтер'єру студії Luxury Antonovich Design створюють проекти, які висловлюють особливості сучасної епохи.

  Будь-який з видів послуг обов'язково має на увазі як застосування давніх традицій, так і використання новітніх технологій. Ремонт квартир, дизайн штор, будівництво будинків, 3Д візуалізація, проектування, все це сьогодні вимагає глибоких знань. Ці знання навички та вміння ми постійно оновлюємо і вдосконалюємо, щоб запропонувати кожному клієнту краще, що існує в світі дизайну і архітектури.

  У кожній нашій роботі в кожному авторському проекті можна заглянути в майбутнє дизайну інтер'єру, розпізнати вигляд розкоші майбутнього тисячоліття і випробувати почуття чуттєвого і естетичної насолоди. Дизайн інтер'єру від студії елітного дизайну Luxury Antonovich Design - це прекрасна імпровізація, зародження нових стилів і новий прекрасний вигляд, вже звичних нам напрямків дизайну.

  Замовити дизайн інтер'єру в Luxury Antonovich Design - це значить випробувати масу щасливих емоцій від свого нового будинку. Ви отримаєте інтер'єр, який відображає Ваш світ - справжній і незвичайний, рідкісний і прекрасний.

   

  Розгорнути текст