Замовити дизайн ...
×

Дякуємо


Заявка вже у нас. Скоро вийдемо на зв'язок.На головну
замовлення дизайну

У нашому портфоліо понад 2000 проектів: дизайни квартир, будинків, екстер'єрів, громадських приміщень, дитячих, кабінетів і т.д. Кожну задачу ми вирішуємо осмислено, витончено і красиво.

Для початку роботи нам треба поговорити. Досить розповісти про свій проект, вказати контакти, і ми зв'яжемося, щоб все обговорити.

  Новий проект:

  Кілька слів про проект і приблизний бюджет

  електропошта

  Телефон або будь-який зручний месенджер

  Ім'я

  Наші
  філії

  фон

  Розкішна кімната відпочинку в арабському стилі

  Головна / Розкішна кімната відпочинку в арабському стилі

  Кімната відпочинку виконана у розкішному арабському стилі. У її дизайні по-справжньому відбито дух автентичної східної культури: атмосфера гостинності, краси, багатства та розкоші. Стіни декоровані витонченою орнаментальною ліпниною та мозаїкою з традиційним арабським орнаментом, а комфортні дивани моментально занурюють у світ відпочинку та релаксу. Серед кімнати знаходиться оазис у вигляді фонтану, виконаним у вигляді семітського символу, облицьований блакитною плиткою та мозаїкою, що не тільки привносить у приміщення гармонію та безтурботність, але й служить своєрідним оберегом для всіх родин. Основні кольори в інтер'єрі: золото, блакить і бірюза. Адже саме золото у поєднанні з бірюзою є найціннішою прикрасою в арабському світі, що підкреслює вишукану розкіш та красу інтер'єру. Велика кількість текстилю також невід'ємна атрибутика стилю: велика кількість яскравих подушок різноманітних відтінків привносить у кімнату відпочинку неповторний колорит, а різні світильники та люстри з м'яким, теплим світлом не тільки привносять в інтер'єр затишок та чарівність, а й атмосферу справжньої східної казки.