Замовити дизайн ...
×

Дякуємо


Заявка вже у нас. Скоро вийдемо на зв'язок.На головну
замовлення дизайну

У нашому портфоліо понад 2000 проектів: дизайни квартир, будинків, екстер'єрів, громадських приміщень, дитячих, кабінетів і т.д. Кожну задачу ми вирішуємо осмислено, витончено і красиво.

Для початку роботи нам треба поговорити. Досить розповісти про свій проект, вказати контакти, і ми зв'яжемося, щоб все обговорити.

  Новий проект:

  Кілька слів про проект і приблизний бюджет

  електропошта

  Телефон або будь-який зручний месенджер

  Ім'я

  Наші
  філії

  фон

  Розкішна кімната відпочинку в арабському стилі

  Головна / Розкішна кімната відпочинку в арабському стилі

  Кімната відпочинку виконана в розкішному арабському стилі. В її дизайні по-справжньому відображений дух автентичної східної культури: атмосфера гостинності, краси, багатства і розкоші. Стіни декоровані витонченої орнаментальної ліпниною і мозаїкою з традиційним арабським орнаментом, а комфортні дивани моментально занурюють у світ відпочинку і релаксу. Посеред кімнати знаходиться оазис у вигляді фонтану, виконаним у вигляді семітського символу, облицьований блакитної плиткою і мозаїкою, що не тільки привносить в приміщення гармонію і безтурботність але і служить своєрідним оберегом для всієї родини. Основні кольори в інтер'єрі: золото, блакить і бірюза. Адже саме золото в поєднанні з бірюзою є найбільш цінним прикрасою в арабському світі, що підкреслює вишукану розкіш і красу інтер'єру. Велика кількість текстилю також невід'ємна атрибутика стилю: велика кількість яскравих подушок різноманітних відтінків привносить в кімнату відпочинку неповторний колорит а різні світильники і люстри з м'яким, теплим світлом не тільки привносять в інтер'єр затишок і чарівність, а й атмосферу справжньої східної казки.