Замовити дизайн ...
×

Дякуємо


Заявка вже у нас. Скоро вийдемо на зв'язок.На головну
замовлення дизайну

У нашому портфоліо понад 2000 проектів: дизайни квартир, будинків, екстер'єрів, громадських приміщень, дитячих, кабінетів і т.д. Кожну задачу ми вирішуємо осмислено, витончено і красиво.

Для початку роботи нам треба поговорити. Досить розповісти про свій проект, вказати контакти, і ми зв'яжемося, щоб все обговорити.

  Новий проект:

  Кілька слів про проект і приблизний бюджет

  електропошта

  Телефон або будь-який зручний месенджер

  Ім'я

  Наші
  філії

  фон

  Сучасний стиль

  Головна / Портфоліо / Сучасний стиль

  Сучасний стиль в інтер'єрі сьогодні можна сміливо назвати експериментальним і інноваційним. У це поняття дизайнери інтер'єру студії Luxury Antonovich Design вкладають дуже глибокий сенс.

  Сучасний стиль в інтер'єрі

  За допомогою даного стилістичного напряму в усьому світі відбувається формування і зародження нових стилів. Це такий собі прообраз майбутнього, який ввібрав в себе найкраще з таких стилів як хай тек, мінімалізм, еко, модерн, лофт, трохи неокласики, а також мотиви американського і англійського стилю. Щоб творити в сучасному стилі необхідно крім таланту і досвіду володіти певною сміливістю в прийнятті дизайнерських рішень. В цьому напрямку кожен проект стає справжнім відкриттям нових граней матеріалів, поєднання відтінків, акцентів освітлення і елементів декору. Кожен новий дизайн проект в сучасному стилі це цілком самостійний образ, який виконує такі важливі функції як забезпечення абсолютного комфорту, ексклюзивність і естетичну досконалість. Мабуть, тільки за допомогою сучасного стилю в інтер'єрі можна максимально повторити найтонші струни душі господаря будинку. Відобразити його характер і створити справжній оазис комфорту.

  Основні риси сучасного стилю в інтер'єрі

  Цей стиль залишається одним з найбільш лаконічних, далеко «втікши» від пишної палацової розкоші. Але при цьому він аж ніяк не аскетичний і скромний. Сучасний стиль може бути цілком яскравим розкішним і трохи епатажною. Все залежить від того настрою, який дизайнери інтер'єру вирішили вкласти в даний проект.

  Ви без зусиль визначите те, що інтер'єр виконаний в сучасному стилі з яскравим і сміливим рішенням в декорі. В даному стилістичному напрямку ви не знайдете пишною ліпнини або розпису в дусі Епохи Відродження. А ось оригінальні декор панелі, Поєднання скла і металу, помітні відтінки і максимальна інтелектуальність комфорту постійні супутники сучасного стилю в інтер'єрі.

  За скромними образами меблів і декору стоять дорогі матеріали оздоблення, використання напівдорогоцінного каміння, цінних порід дерева, латуні і золота. Сучасний стиль цілком може бути елітарним. Просто такі благородні матеріали дизайнери наділяють в зовсім інші образи.

  Матеріали

  Якщо говорити про матеріали більш детально, то сучасний стиль славиться своїми дуже сміливими імпровізаціями в плані використання та поєднання різних фактур і елементів. Латунь і дерево, золото і скло, камінь і нержавіюча сталь, мармур і онікс. Всі ці елементи лягають в основу ексклюзивний рішень в плані оформлення інтер'єру. Якщо різьблені підлоги з мармуру присутні в сучасному стилі, то лише з абстрактними або геометричними орнаментами. Також лаконічна геометрія завжди супроводжує декоративні елементи в оформленні стін і стелі. Меблі в сучасному стилі виглядає цілком розкішно, завдяки використанню в оббивці дорогих тканин і елементів з латуні, благородних порід дерева і додаткових аксесуарів. У декорі стель можуть сміливо поєднуватися дзеркала, акрил, гіпс і оригінальна декоративна штукатурка.

  Кольорова гама

  Сучасний стиль в плані вибору колірної гами в інтер'єрі це найбільше джерело для імпровізацій. Обмежень практично немає. Вибір відтінків може бути як дуже яскравим і помітним, так і неймовірно скромним в легких пастельних тонах. Все залежить від дизайн концепції даного проекту. Сучасний стиль в інтер'єрі найбільш чутливо реагує на модні відтінки сезону. Якщо такий інтер'єр вже в готовому вигляді, то його найбільш просто видозмінити в дусі модних тенденцій за допомогою аксесуарів і картин.

  Освітлення інтер'єру в сучасному стилі

  Ось вже де ми можемо відстежити майбутнє в дизайні інтер'єрів, так це звертаючи увагу на способи висвітлення в сучасному стилі. Сучасні технології все більше підводять інтер'єри до рівня інтелектуального комфорту. Світло стає чимось більшим, ніж просто освітлення в темний час доби або сутінки. Сьогодні це інструмент дизайнера, що дозволяє робити проекти більш мальовничими і виразними. Світлодіодне підсвічування ліжка знизу може створити повний візуальний ефект її ширяння в повітрі. А сучасні прожектори, якими можна керувати за допомогою пульта змінюючи ступінь освітлення і ракурс, дозволяють змінювати настрій в кімнаті іноді повністю видозмінюючи дизайн. Освітлення інтер'єру в сучасному стилі - це завжди гармонійне продовження елементів декору. Тут присутня сильна взаємозв'язок.

  Техніка в інтер'єрі в сучасному стилі

  Ось вже де можна не скромничати і використовувати сучасні технології по повній, так це дизайн інтер'єру в сучасному стилі. В кімнату можна вписати як елемент декору навіть 3Д принтер або дрон. Але це перебільшений приклад. Однак не позбавлений права на присутності в інтер'єрах. В основному дизайнери максимально використовують ту побутову техніку, яка служить абсолютним комфорту. При чому техніка може бути як завуальована і прихована від очей, так і виставлена ​​на показ і будучи акцентом декору в інтер'єрі. Особливо це актуально, коли головну скрипку в оркестрі сучасного стилю грає хай тек

  Хто вибирає сучасний стиль в інтер'єрі

  Іноді інтер'єри в сучасному стилі нагадують сцени з фантастичних фільмів, а іноді скромно і мінімалістично дарують комфорт. Такий стиль в інтер'єрі вибирають ті, хто дивиться далеко в майбутнє, хто не боїться наповнювати простір навколо себе сміливими рисами. За роки своєї роботи ми зробили свій власний висновок про те, що найбільш часто вибирають сучасний стиль затяті мандрівники.

  Розгорнути текст