Замовити дизайн ...
×

Дякуємо


Заявка вже у нас. Скоро вийдемо на зв'язок.На головну
замовлення дизайну

У нашому портфоліо понад 2000 проектів: дизайни квартир, будинків, екстер'єрів, громадських приміщень, дитячих, кабінетів і т.д. Кожну задачу ми вирішуємо осмислено, витончено і красиво.

Для початку роботи нам треба поговорити. Досить розповісти про свій проект, вказати контакти, і ми зв'яжемося, щоб все обговорити.

  Новий проект:

  Кілька слів про проект і приблизний бюджет

  електропошта

  Телефон або будь-який зручний месенджер

  Ім'я

  Наші
  філії

  фон

  Cучасна класика

  Головна / Портфоліо / Cучасна класика

  Прекрасне продовження класичного стилю в сучасних реаліях знайшов в такому напрямку як сучасна класика. І ми відразу хочемо акцентувати увагу, що поділяємо такі поняття як сучасна класика і неокласика в своїй роботі.

  Cучасна класика

  Неокласика вірна своїм канонам стриманості і деякої аскетичности, а сучасна класика, навпаки стала можливістю привнести новизну в звичні нам поняття і наповнити інтер'єри абсолютно новими емоціями. Сучасна класика в інтер'єрі - це вираз повноти життя і максимуму емоцій. Якщо класичний стиль прийняв в свої пенати палацові стилі, то сучасна класика дуже дружелюбна по відношенню до таких стилів як модерн, ар-деко, ар-нуво, східний стиль і прованс. Такий здавалося б контрастний мікс стилів цілком гармонійно виглядає якщо додатковий стилі виступають лише в ролі акцентів, допомагаючи ставити потрібний настрій і потрібні емоції

  Основні риси сучасної класики в інтер'єрі

  В першу чергу сучасна класика це яскраві емоції і сміливий декор. Дизайнери інтер'єру студії Luxury Antonovich Design створюють досить сміливі імпровізації в даному концептуальному напрямку.

  Другим знаковим моментом є використання по максимуму сучасних технологій в способах освітлення, декорі та забезпеченні абсолютного комфорту.

  Вибір матеріалів декору дуже демократичний, від елітного золота, мармуру і дерева до сучасних матеріалів у вигляді металу і пластика.

  Сучасна класика відкриває можливість максимально наблизитися до гармонійного відображенню характеру власника будинку, йдучи від строгих канонів.

  Цей стиль ідеальний для приміщень з будь-якою конфігурацією і будь-якого формату, від квартири студіо до великої резиденції.

  Матеріали декору для інтер'єру в стилі сучасна класика

  Основу такої великої популярності стилю як сучасна класика становить демократичний вибір матеріалів декору. Для декору підлог підходить практично все, від мармуру, онікса і цінних порід дерева до штучного каменю і сучасних підлогових покриттів. На перше місце ставиться комфорт і ідеальне відображення обраної дизайн концепції.

  В обробці стін в сучасній класиці дуже популярні всілякі декор панелі. Сучасні технології обробки матеріалів і освітлення дозволяють створювати кожен раз унікальні варіанти.

  У плані текстильного і вибору тканин залишається тенденція, яка перейшла з класичного стилю. Тканини старцюють дуже ретельно, в основному натуральні і преміум класу. Правило поєднання штор і меблів також залишається в силі для цього стилю.

  Кольорова гама

  Вибір палітри відтінків інтер'єру - це ще один прекрасний момент для дизайнера, виходячи з якого можна імпровізувати. Якщо класичний стиль більш суворий і стриманий, то в інтер'єрах сучасної класики ми найбільш чутливо відстежуємо модні тенденції кольору того чи іншого сезону. Від яскравого пурпура, чорного, червоного, синього до ніжного перламутру або простого білого кольору. Мабуть, сучасна класика - це стиль, який змиває повністю кордону і обмеження в плані вибору кольорової палітри. Ці моменти допомагає акцентувати такий стиль як ар деко і модерн.

  Освітлення інтер'єру в стилі сучасна класика

  Сучасні технології радують нас неймовірними можливостями створювати унікальні за красою акценти в інтер'єрі будь-якого стилю. І знову ж таки хочемо акцентувати вашу увагу, що саме сучасна класика дозволяє гармонійно вписати в інтер'єр як пишну люстру в стилі арт-деко так і сучасний прожектор. А якщо ви додасте до цього підсвічування підлог, декор панелей і меблів, то в результаті вийде можливість завжди створювати унікальні рішення і виділяти у вигідному світлі кожен куточок інтер'єру.

  Техніка в інтер'єрі сучасної класики

  Про якому б стилі ми не говорили, сьогодні однією з головних тенденцій залишається інтелектуальний комфорт. Сучасна класика. Тут ми робимо акцент на слові «сучасна». У інтер'єри активно вписуємо найсучасніші предмети побутової техніки, будь то кухня або вітальня. В даному стилістичному напрямку немає необхідності надто старанно вуалювати сучасні гаджети. Вони стають не тільки зручними та комфортними моментами, але і стильними акцентами в інтер'єрі

  Хто вибирає стиль сучасна класика

  Однозначно шанувальники цього цікавого стилю - це люди, які дуже відкриті всьому новому і незвичному. Сучасну класику вибирають ті, хто сприймає життя як свято і можливість відкривати для себе кожен день щось нове. Це стиль оптимістів, доброзичливих і творчих натур.

  Розгорнути текст