Замовити дизайн ...
×

Дякуємо


Заявка вже у нас. Скоро вийдемо на зв'язок.На головну
замовлення дизайну

У нашому портфоліо понад 2000 проектів: дизайни квартир, будинків, екстер'єрів, громадських приміщень, дитячих, кабінетів і т.д. Кожну задачу ми вирішуємо осмислено, витончено і красиво.

Для початку роботи нам треба поговорити. Досить розповісти про свій проект, вказати контакти, і ми зв'яжемося, щоб все обговорити.

  Новий проект:

  Кілька слів про проект і приблизний бюджет

  електропошта

  Телефон або будь-який зручний месенджер

  Ім'я

  Наші
  філії

  фон

  Класичний стиль

  Головна / Портфоліо / Класичний стиль

  Відображенням вічних цінностей краси, теплоти домашнього затишку, сімейної історії та аристократизму ось уже кілька століть є класичний стиль в інтер'єрі. Його непорушні канони і принципи з роками стають трохи м'якше і демократичніше.

  Класичний стиль в інтер'єрі

  І від цього класика стає ще прекраснішим, даючи можливість імпровізувати і створювати справжні шедеври. Сьогодні класичний стиль в якості акцентів цілком дружелюбно приймає в свої обійми бароко, рококо, ампір і англійський стиль. Такі яскраві акценти відкривають нові грані цього напрямку мистецтва в дизайні інтер'єрів. Команда студії Luxury Antonovich Design за роки своєї роботи сформувала свій впізнаваний почерк у створенні класичних інтер'єрів. Сьогодні більше 80% наших замовників вибирають для своїх будинків і квартир класичний стиль. Це один з кращих способів відобразити престиж і респектабельність інтер'єру.

  Виходячи з вищесказаного ми сформували своє трактування класичного стилю в інтер'єрі, яка відображає головні тенденції у відповідності з духом часу.

  Основні риси класичного стилю

  В першу чергу класичний стиль обумовлює використання в декорі виключно елітних матеріалів. Якщо говорити більш детально, то в списку декоративних елементів найбільш часто використовується ліпний декор, художні розписи, різьблені підлоги, красиві штори і камін.

  Також сьогодні використовується досить широкий діапазон настрою в стилі від стриманої аристократичності до пишної палацової розкоші.

  Щоб добитися потрібного ефекту і бажаного настрою, дизайнери інтер'єру використовують акценти таких стилів як англійська класика, бароко, рококо та ампір.

  матеріали обробки

  Виходячи з елітарності і престижу інтер'єрів в класичному стилі, ми застосовуємо тільки найкращі матеріали декору.

  Якщо мова йде про підлогах, то тут може бути натуральний мармур з різьбленими візерунками з різних порід каменю або художній паркет з цінних порід дерева.

  Для штор і в цілому для текстильного дизайну використовуються благородні шовку, оксамит і інші елітні тканини, які виробники створюють спеціально для інтер'єрів в класичному стилі.

  У декорі стін і стелі завжди доречний ліпний декор з різно ступенем пишності і акцентами позолоти, а якщо ми додамо до цього художні розписи, шовкові шпалери і акценти освітлення, то картина буде повною.

  Особливу роль в декоруванні інтер'єру в класичному стилі, якщо не головну, грає меблі. Одним з найбільш затребуваних варіантів залишається італійські меблі. Тільки італійські червонодеревці зуміли зберегти той шарм, якість ручної роботи і зовнішню привабливість меблів, яка гідна прикрашати королівський палац.

  Колірна гамма інтер'єру в класичному стилі

  Колірна палітра в класичному стилі - це момент, який найбільш мінливий з року в рік. І це чудово! Це прекрасно тим, що можна імпровізувати і створювати класичні інтер'єри з модними акцентами. Є кольори, які століттями залишаються актуальними для даного стилістичного напряму. Це благородні відтінки голубого, акценти рубінового, срібло, бронза і золото. Але щороку до них додаються різні варіації. Наприклад 2018 року подарував нову хвилю ніжності і стриманості, зробивши популярними пастельні відтінки, такі як пісочний, попелясто-рожевий, ніжно-зелений і т.д. Ці тенденції легко відстежити, спостерігаючи за новими колекціями тканин і меблів.

  Освітлення

  Освітлення інтер'єру в класичному стилі - це момент, за допомогою якого дизайнери висловлюють всю глибину і багатогранність елементів оздоблення. Саме висвітлення найбільше сьогодні піддається впливу нових технологій. Якщо сто років тому можна було відштовхуватися лише від традиційної люстри, бра і свічок. Те сьогодні до цього списку додається світлодіодне підсвічування. За допомогою додаткових сучасних акцентів освітлення дизайнери інтер'єру домагаються абсолютно нового сприйняття інтер'єру. Гра світлотіні на ліпному декорі робить його глибше і прекрасніше, а лінії підсвічування навколо панно з художнім розписом зроблять картину більш об'ємною і виразною. Акценти світла перемістилися в грань декору, а не тільки функціональності. Сьогодні дуже популярні панелі з натурального онікса як декорі стін, так і підлоги. А за допомогою підсвічування предметів меблів дизайнери інтер'єру домагаються приголомшливих ефектів легкості.

  Техніка в класичному інтер'єрі

  Цей момент все більше і більше впливає на створення інтер'єрів. Сучасні технології дозволяють вивести відчуття комфорту на абсолютний рівень. пишні штори в класичному стилі можна зрушувати і розсовувати за допомогою пульта. В елітні інтер'єри входять міцно системи розумних будинків. Іноді, щоб зберегти шарм палацу і якоїсь старовини, дизайнера інтер'єру доводитися імпровізувати. Так, щоб вписати в класичну вітальню сучасну плазмову панель, її обрамляють в різьблену раму. Нова тенденція, яка ще більше спростила це завдання, це використання такого новітнього гаджета як дзеркала-телевізори. В даному випадку, така техніка зливається з простір, відкриваючи свою сутність сучасного телевізора лише при включенні.

  Хто вибирає класичний стиль

  Класичний стиль в інтер'єрі сторіччями не зраджує своєму головному принципу. Це ознака престижу, аристократизму і респектабельності. Вибирають класичний стиль ті, хто може дозволити собі найкраще. Ті, хто володіє дуже тонким розумінням прекрасного. Ті, кому дороги сімейні традиції і вони прагнуть їх зберегти навіки. Адже оформити будинок в класичному стилі - це значить зберегти історію для майбутніх поколінь.

  Розгорнути текст