Замовити дизайн ...
×

Дякуємо


Заявка вже у нас. Скоро вийдемо на зв'язок.На головну
замовлення дизайну

У нашому портфоліо понад 2000 проектів: дизайни квартир, будинків, екстер'єрів, громадських приміщень, дитячих, кабінетів і т.д. Кожну задачу ми вирішуємо осмислено, витончено і красиво.

Для початку роботи нам треба поговорити. Досить розповісти про свій проект, вказати контакти, і ми зв'яжемося, щоб все обговорити.

  Новий проект:

  Кілька слів про проект і приблизний бюджет

  електропошта

  Телефон або будь-який зручний месенджер

  Ім'я

  Наші
  філії

  фон

  Східна казка в дизайні хамама в приватному будинку

  Головна / Східна казка в дизайні хамама в приватному будинку

  Витоки виникнення хамама йдуть у далеке минуле, ще римські патриції із знатних сімей знали про чудеса цього прекрасного приміщення та про відчуття неймовірної легкості після його відвідин. І сьогодні в дизайн-проекті проекти елітних особняків з лакшері ремонтом, хамам займає важливе та почесне місце, свідчивши про кохання власників до якісного та розкішного відпочинку. Проект хамама в дизайні елітного приватного будинку в Одесі – справжній оазис релаксу та острівець усамітнення серед насичених буднів сучасного світу. Його невід'ємні атрибути: чарівне м'яке освітлення, казкові вітражі ручної роботи, мозаїка, аромати натуральних масел, занурюють власників будинку в атмосферу справжньої східної казки, а професійно спланований дизайнерський проект дозволяє насолодитися проведенням часу в автентичному хамамі. У хамамі як і в будь-якій зоні СПА, важливим є не тільки гарний дизайн інтер'єру та продумане планування, але й професійні, люксові матеріали преміальної якості з високим рівнем вологостійкості, відмінна вентиляція та шумоізоляція від зовнішніх факторів. Наша дизайн студія інтер'єру проектує приміщення будь-якого рівня складності, оскільки в нашій команді працюють професіонали з багаторічним досвідом з огляду на кожен нюанс специфіки даного приміщення, створюючи ексклюзивний дизайн інтер'єру з урахуванням усіх персональних побажань.

  Розкішний дизайн резиденції в Йорданії – один із наших улюблених проектів. Справжня ода пишноті, помпезності та красі дивовижного класичного стилю.

  У вітальні м'яка група диванів розташовує до затишного відпочинку біля каміна. Обідній стіл відповідає за гостинність і дозволяє розмістити більше десяти персон. Неможливо не звернути увагу на обробку з італійського мармуру з рослинним орнаментом, витончену ліпнину з позолотою по периметру кімнати і бездоганний французький текстиль. Вінчає композицію кришталева люстра з канделябрами в обрамленні ліпний розетки, з вітражами з муранського скла. Ключові матеріали в обробці кімнати стали: золото, мармур та дорогоцінні породи дерева.

  Другу вітальню ми стилізували під кімнату відпочинку для всієї родини з ТВ-простором, м'якою диванної зоною і міні-бібліотекою. Бездоганна зонування дозволяє кожному члену сім'ї займатися власними справами не заважаючи при цьому один одному. Вітальня продовжує загальну концепцію, будинки, в ній панує атмосфера вишуканої розкоші, багатства і аристократичного величі. Кімнату прикрашають витончена ліпнина, дивовижні фрески, свічники, золотий декор і шикарний текстиль Особливу увагу слід звернути на колекцію картин і золотих статуй з приватної колекції наших замовників.

  Розкішна бібліотека-кабінет в колоніальному класичному стилі, в повній мірі відображає високий статус, відданість традиціям і любов до розкоші. У дизайні ми використовували різьблену фігурну меблі з дорогоцінних порід дерева і обробку з натуральної шкіри. Приголомшлива вітрина виконана в арковому стилі є своєрідним п'єдесталом для чудової колекції книг - предметів гордості власника. Яскравим акцентом в інтер'єрі стали вітражні вікна з орнаментальними флористичними елементами. Вітражне скло можна побачити і над помпезним письмовим столом, декорованим позолотою і прикрашеним фактурними дерев'яними елементами. За рахунок незвичайного заломлення сонячного світла - вітражі створюють дивно заспокійливу, аристократичну атмосферу. Доповнюють інтер'єр позолочені пілястри, барельєфи, готичні світильники у вигляді канделябрів і дивовижний декор ручної роботи.

  Літня кімната відпочинку виконана в розкішному арабському стилі. В її дизайні по-справжньому відображений дух автентичної східної культури: атмосфера гостинності, краси, багатства і розкоші. Стіни декоровані витонченої орнаментальної ліпниною і мозаїкою з традиційним арабським орнаментом, а комфортні дивани моментально занурюють у світ відпочинку і релаксу. Посеред кімнати знаходиться оазис у вигляді фонтану, виконаним у вигляді семітського символу, облицьований блакитної плиткою і мозаїкою, що не тільки привносить в приміщення гармонію і безтурботність але і служить своєрідним оберегом для всієї родини. Основні кольори в інтер'єрі: золото, блакить і бірюза. Адже саме золото в поєднанні з бірюзою є найбільш цінним прикрасою в арабському світі, що підкреслює вишукану розкіш і красу інтер'єру. Велика кількість текстилю також невід'ємна атрибутика стилю: велика кількість яскравих подушок різноманітних відтінків привносить в кімнату відпочинку неповторний колорит а різні світильники і люстри з м'яким, теплим світлом не тільки привносять в інтер'єр затишок і чарівність, а й атмосферу справжньої східної казки.

  Інтер'єр сигарної продовжує загальну стилістику будинку. Темне дерево з золотим декором, розкішна шкіряні меблі, витончені світильники і казкові вітражі. У ній панує по-справжньому чоловіча атмосфера шикарною респектабельності.

  Санвузол можна з упевненістю назвати самостійним твором дизайнерського мистецтва. Витончений мармур пісочного відтінку, казкові вітражі і чарівна підсвічування продовжує втілювати задану концепцію розкішного величі особняка.

  Розкішна бібліотека-кабінет у колоніальному класичному стилі, повною мірою відображає високий статус, відданість традиціям та любов до розкоші. У дизайні ми використовували різьблені фігурні меблі з дорогоцінних порід дерева та оздоблення з натуральної шкіри. Приголомшлива вітрина, виконана в арковому стилі, є своєрідним п'єдесталом для чудової колекції книг – предметів гордості власника. Яскравим акцентом в інтер'єрі стали вітражні вікна із орнаментальними флористичними елементами. Вітражне скло можна побачити і над письмовим помпезним столом, декорованим позолотою і прикрашеним фактурними дерев'яними елементами. За рахунок незвичайного заломлення сонячного світла – вітражі створюють напрочуд умиротворюючу, аристократичну атмосферу. Доповнюють інтер'єр позолочені пілястри, барельєфи, готичні світильники у вигляді канделябрів та дивовижний декор ручної роботи.