Замовити дизайн ...
×

Дякуємо


Заявка вже у нас. Скоро вийдемо на зв'язок.На головну
замовлення дизайну

У нашому портфоліо понад 2000 проектів: дизайни квартир, будинків, екстер'єрів, громадських приміщень, дитячих, кабінетів і т.д. Кожну задачу ми вирішуємо осмислено, витончено і красиво.

Для початку роботи нам треба поговорити. Досить розповісти про свій проект, вказати контакти, і ми зв'яжемося, щоб все обговорити.

  Новий проект:

  Кілька слів про проект і приблизний бюджет

  електропошта

  Телефон або будь-який зручний месенджер

  Ім'я

  Наші
  філії

  фон

  Гардеробна в елегантних відтінках карамельних КГ “Riviera Village”

  Головна / Гардеробна в елегантних відтінках карамельних КГ “Riviera Village”

  Дизайнерські меблі в інтер'єрі вбиральні в проекті елітного приватного будинку. Дизайн студії інтер'єру Києва

  Ретельно організований простір гардеробної зони в якому дотримані всі умови та побажання клієнта – невід'ємна частина інтер'єрної композиції будинку та умова елітного лакшері ремонту. Інтер'єрний дизайн господарської вбиральні в архітектурному проекті котеджу в КМ ”Riviera Village” ви виконали у світло-карамельних відтінках з великою кількістю дзеркал, відкритих шаф та стелажів, вони гармонізують простір роблячи його більш затишним та комфортним у використанні. Оскільки переважання класики та сучасності в інтер'єрі часто залежить від призначення самого приміщення, ми взяли за основу сучасну функціональність, не забуваючи про витонченість та естетику, які незмінно супроводжують усі наші роботи. Інтер'єр цього будинку поєднує в собі затишну класику з чистими лініями та нейтральними тонами сучасного дизайн. Гардеробну ви виконали у світло-карамельних відтінках з великою кількістю дзеркал, відкритих шаф та стелажів, вони гармонізують простір роблячи його більш затишним та комфортним у використанні.

  Елітна гардеробна в будинку класу люкс. Лакшері ремонт в приватному будинку