Замовити дизайн ...
×

Дякуємо


Заявка вже у нас. Скоро вийдемо на зв'язок.На головну
замовлення дизайну

У нашому портфоліо понад 2000 проектів: дизайни квартир, будинків, екстер'єрів, громадських приміщень, дитячих, кабінетів і т.д. Кожну задачу ми вирішуємо осмислено, витончено і красиво.

Для початку роботи нам треба поговорити. Досить розповісти про свій проект, вказати контакти, і ми зв'яжемося, щоб все обговорити.

  Новий проект:

  Кілька слів про проект і приблизний бюджет

  електропошта

  Телефон або будь-який зручний месенджер

  Ім'я

  Наші
  філії

  фон

  Презентабельний дизайн ванної кімнати в приватному будинку

  Головна / Презентабельний дизайн ванної кімнати в приватному будинку

  Дизайн інтер'єру ванної кімнати у нашому проекті – це комбінація елегантності та розкоші з використанням благородних матеріалів. У підлоговому покритті та облицювання стін використовується елітний мармур із природним орнаментом контрастних відтінків. Поєднання білого та чорного мармуру не тільки візуально розширює простір та надає глибини композиції, але й приковує погляд до елегантної підвісної тумби з масивним дзеркалом та підсвічуванням.

  Фасади меблевого гарнітура з масиву дерева гармонійно вписуються в колірний сценарій інтер'єру та додають затишку, а латунна фурнітура надає ще більшої шляхетності та розкоші композиції. Для максимальної зручності та функціональності дизайну в меблях передбачені різні полички, де можна розмістити як предмети особистої гігієни, так і декору. Адже крім естетики, значна роль інтер'єрі ванної кімнати відведена практичності використовуваних елементів.

  У палітрі кольорів переважають природні відтінки. Це дозволяє акцентувати увагу на виграшних акцентах та створити атмосферу абсолютного комфорту.

  Що стосується освітлення, ми обмежилися лінійним підсвічуванням з точкових світильників. Таким чином, світло рівномірно розсіюється по всьому периметру приміщення, що робить інтер'єр більш виразним та презентабельним.

  Звичайно, у дизайні ванної кімнати ми додали лаконічні елементи декору. Ненав'язливі, без зайвої строкатості декоративні елементи підкреслюють вишуканий смак, стиль та елегантність дизайн-проекту. Приділено увагу кожної найменшої деталі, що дозволяє суворо дотримуватись обраної стилістики інтер'єру. При цьому ми подбали про ергономіку простору. Це забезпечує функціональність інтер'єру та надає повну свободу пересування у просторі ванної кімнати. В результаті, ванна кімната приватного будинку демонструє абсолютний комфорт, вишуканість та бездоганну розкіш створеної атмосфери.

  Замовити преміум дизайн-проект квартири або приватного будинку ви можете у нашій студії дизайну інтер'єрів. Для цього достатньо зателефонувати за вказаним номером телефону або залишити заявку на нашому сайті. 

  Ми створили цей дизайн-проект для розкішного будинку у Бельгії. Перед нами стояло завдання створити естетично привабливий простір з високим рівнем функціональності та практичності. Щоб кухня-їдальня не тільки тішила око своєю красою, а й була зручною у використанні.

  Для цього ми в першу чергу зосередилися на ретельному підборі якісних матеріалів, в основу яких увійшов мармур. Мармурове покриття підлоги перегукується зі стільницею кухонного гарнітура, підкреслюючи чітку геометрію композиції.

  Приміщення розділене на кілька зон, де виділяються робоча та обідня зони. При цьому, кожну з них ми наголосили на ефектних підвісних люстрах, що красиво розсіюють світло в кімнаті і підкреслюють атмосферу елегантної розкоші.

  У дизайні інтер'єру нашої кухні переважають теплі пастельні відтінки. У поєднанні з багаторівневим освітленням та великою кількістю природного світла, кімната виглядає світлою та затишною.

  Звичайно, не обійшлося і без розкішного текстилю у вигляді штор із вишуканих тканин, завдовжки “підлогу”. Вони елегантно обрамляють вікно, додають інтер'єрному простору будинку охайності, витонченості та роблять композицію більш об'ємною.

  Замовити преміум дизайн-квартири або приватного будинку ви можете у нашій студії дизайну інтер'єрів. Для цього достатньо зателефонувати за вказаним номером телефону або залишити заявку на нашому сайті.

   

  У дизайні санвузла розкішної квартири ми постаралися створити легку атмосферу з акцентом на респектабельність матеріалів. Наприклад, в облицювання використовується елітний мармур та висококласна сантехніка. У колірних рішеннях переважає природна пастельна гамма. Вона вигідно підкреслює вишукані акценти в інтер'єрі та розширює простір.

  Приставна консоль з оригінальним фасадом складає елегантну композицію із дзеркалом, оформленим підсвічуванням. Додатково, для зручності та функціональності інтер'єру додано вишукану шафу з поличками. Там можна розмістити кошти особистої гігієни.

  Що стосується освітлення, в інтер'єрі санвузла квартири ми обмежилися лінійним підсвічуванням з точкових світильників по периметру стелі. Це надає глибини композиції, а також робить її більш виразною.

  Звичайно, не обійшлося і без витонченого декору. Оскільки пріоритетне значення ванної кімнати має практичність, декоративні елементи в нашому дизайні виглядають ненав'язливо та лаконічно. Кожна деталь продумана до дрібниць. Особливу увагу приділено ергономіці простору. Все для того, щоб санвузол квартири надавав повну свободу пересування, випромінював комфорт та солідність розкішного інтер'єру.

  Замовити преміум дизайн-проект квартири або приватного будинку ви можете у нашій студії дизайну інтер'єрів. Для цього достатньо зателефонувати за вказаним номером телефону або залишити заявку на нашому сайті.