Замовити дизайн ...
×

Дякуємо


Заявка вже у нас. Скоро вийдемо на зв'язок.На головну
замовлення дизайну

У нашому портфоліо понад 2000 проектів: дизайни квартир, будинків, екстер'єрів, громадських приміщень, дитячих, кабінетів і т.д. Кожну задачу ми вирішуємо осмислено, витончено і красиво.

Для початку роботи нам треба поговорити. Досить розповісти про свій проект, вказати контакти, і ми зв'яжемося, щоб все обговорити.

  Новий проект:

  Кілька слів про проект і приблизний бюджет

  електропошта

  Телефон або будь-який зручний месенджер

  Ім'я

  Наші
  філії

  фон

  ролетні системи

  Головна / ролетні системи

  Ролетні системи Casa Valentina
  У Вашому будинку все повинно бути прекрасно і естетично бездоганно. Салон Магазин Luxury Antonovich Design пропонує тільки найкращі матеріали обробки і фурнітури для інтер'єрів. Ролети в інтер'єрі сьогодні надзвичайно популярні, завдяки своїй практичності і естетичним властивостям. Італійська фабрика Casa Valentina сеголня пропонує ексклюзивні варіанти ролетних систем неперевершеної якості. Унікальні рішення відомої фабрики в плані стилістичних і технічних рішень відкриває великі можливості для завершення оформлення інтер'єрів. Поєднання такого практичного властивості, як солнцезащита з естетично прекрасними рішеннями, роблять вибір ролетних систем Casa Valentina таким популярним сьогодні.
  Ролетні системи Casa Valentina від Luxury Antonovich Design це:
  1.Шірокій вибір з усіх колекцій фабрики
  2.Спеціальние ціни, оскільки ми безпосередньо поставляємо ролети від виробника
  3.Консультаціі дизайнера по вибору ролет
  4.Доставка і установка на об'єкт досвідченими фахівцями
  5.Гарантія на всі види робіт
  Дизайн вікон сьогодні дуже різноманітний за своїми варіантами і можливостям. І ролети стають прекрасним способом, як доповнити оздоблення вікна, так і стати його головною прикрасою. Наші фахівці, враховуючи стиль інтер'єру, конфігурацію вікон, ступінь потрапляння сонячних променів і колірну гамму, підберуть ідеальне рішення. Ми в найкоротший термін оформимо Ваш інтер'єр якісними ролетними системами від Casa Valentina. Одним з переваг, яким володіють ролетти Casa Valentina - це простота і легкість в догляді. Вибирайте кращі рішення для Ваших інтер'єрів, а ми допоможемо зробити цей вибір ідеальним.
  Для того, щоб оформлення вікон було для наших замовників максимально комфортним, дизайнери та декоратори студії Luxury Antonovich Design запропонують кілька ескізних варіантів рішень, здійснять виміри і в найкоротші терміни встановлять ролети. Професійний підхід і бездоганну якість виконання робіт - це те, що приваблює в наш салон все більше нових замовників, які цінують якість і дотримання термінів.