Замовити дизайн ...
×

Дякуємо


Заявка вже у нас. Скоро вийдемо на зв'язок.На головну
замовлення дизайну

У нашому портфоліо понад 2000 проектів: дизайни квартир, будинків, екстер'єрів, громадських приміщень, дитячих, кабінетів і т.д. Кожну задачу ми вирішуємо осмислено, витончено і красиво.

Для початку роботи нам треба поговорити. Досить розповісти про свій проект, вказати контакти, і ми зв'яжемося, щоб все обговорити.

  Новий проект:

  Кілька слів про проект і приблизний бюджет

  електропошта

  Телефон або будь-який зручний месенджер

  Ім'я

  Наші
  філії

  фон

  пошиття штор

  Головна / пошиття штор

  Пошиття штор в Астані

  Прекрасний образ інтер'єру роблять цілісним і завершеним у своїй красі саме штори. Текстильний дизайн і пошиття штор одне із значущих напрямків діяльності Luxury Antonovich Design. Ми пропонуємо особливий підхід до прикраси Ваших вікон. І ці моменти багато в чому визначають те, що приваблює наших шановних клієнтів. Замовити пошиття штор в Астані у нас - це значить отримати одне з кращих пропозицій.

  Наші головні переваги:

  1. Ми створюємо унікальні проекти оформлення вікон, ні разу не повторюючись
  2. Оцінити майбутній вигляд штор Ви можете по докладним і високопрофесійним ескізами.
  3. Ми пошиємо для Вас штори в рекордні терміни
  4. Тканини для штор, які ми використовуємо в роботі, це величезний вибір від світових виробників
  5. Наші дизайнери виїжджають оперативно на виміри в зручний для Вас час
  6. Ми пропонуємо широкий ціновий діапазон, від економ варіанту до елітних пропозицій
  7. Реалізація замовлення завжди відрізняється бездоганною якістю виконання

  Дизайн штор це неймовірно багатогранний і творчий процес. За розкішним і бездоганним виглядом вікна ховається цілий ряд етапів, кожен з яких вимагає глибоких знань і високо професіоналізму. На сторінках нашого сайту Ви можете побачити як наші реалізовані проекти, так і пропозиції готових штор від кращих європейських фабрик. Це допоможе визначитися з перевагами у виборі того образу, який в майбутньому стане чудовою прикрасою вікна і інтер'єру, зокрема.
  У тому нескінченному виборі розкішних тканин, аксесуарів, способів обробки і кріплення штор, допоможуть розібратися наші професійні дизайнери. Пошиття штор в Астані завжди відповідає тим тенденціям, які притаманні моді кожного сезону. В нашій студії представлені найновіші колекції тканин, які пропонують сьогодні провідні бренди.
  Багато в чому гармонія домашнього затишку і виразний образ інтер'єру залежить від того, як оформлені вікна. Ми враховуємо конфігурацію вікон в приміщенні, їх висоту, стиль інтер'єру, ступінь природної освітленості, колірну гамму і особливості кріплення штор до вікон. У моді цього сезону пишне і ошатне оздоблення. У моді розкішні оксамити, шовки, велюр в приємних природних відтінках. Пошиття штор Астана від Luxury Antonovich дизайн - це поєднання прекрасних традицій з новаторськими ідеями.
  Довіряючи оформлення вікон професіоналам, Ви отримуєте ідеальний вигляд вікна, який поєднує в собі гармонійний підбір тканини і аксесуарів, а також такі модні сьогодні моменти, як сучасні кріплення штор. Наші фахівці встановлять спеціальні металеві рейки, на які кріпляться штори. І в такому випадку управління шторами повністю автоматизується.
  Ми створимо для Вас штори, які будуть радувати око своїм естетичним досконалістю. Пошиття штор бездоганної якості - це основа ідеального вигляду вікна. Ми пропонуємо пошиття штор в Астані у всіх існуючих на сьогодні стилях.

  Наші дизайнери та декоратори з багаторічним та успішним досвідом раді запропонувати кращі рішення розкішного оздоблення вікон. Штори - це фінальний штрих в створенні затишного інтер'єру, який може бути абсолютно чарівним і чудовим, якщо Ви замовите пошиття штор Астана в студії Luxury Antonovich дизайн.