Замовити дизайн ...
×

Дякуємо


Заявка вже у нас. Скоро вийдемо на зв'язок.На головну
замовлення дизайну

У нашому портфоліо понад 2000 проектів: дизайни квартир, будинків, екстер'єрів, громадських приміщень, дитячих, кабінетів і т.д. Кожну задачу ми вирішуємо осмислено, витончено і красиво.

Для початку роботи нам треба поговорити. Досить розповісти про свій проект, вказати контакти, і ми зв'яжемося, щоб все обговорити.

  Новий проект:

  Кілька слів про проект і приблизний бюджет

  електропошта

  Телефон або будь-який зручний месенджер

  Ім'я

  Наші
  філії

  фон

  Відгуки

  Головна / Відгуки

  Ще не обратіліс до лакшери антонович не знали, що в нашій студії можна зробити таку красу. Здається що кімнати стали більше і все помістилося. Просто супер!

  великий палець руки Ксенія Леман

  Спасибі хлопцям за терпіння! Ми переглянули стільки варіантів, поки визначилися що хочемо. Проект вийде під нас, і дуже красивий.

  великий палець руки Олексій Гурін

  У дизайні звертають увагу на багато дрібниць. Навіть не уявляла скільки елементів потрібно зібрати разом, щоб вийшла гарна картинка. Ось здається все зрозуміло, а інша деталь - і все, не те відчуття. У Антонович все точно збігається. І це те за те не шкода платити.

  великий палець руки Олександра Богданова

  Замовили проект з авторським наглядом. Квартира - казка. Кілька разів хлопці приїжджали коли йшов ремонт, все міряли і перевіряли. Наші будівельники з ними консультувалися по ремонту. Їм все докладно розповідали. Відмінний сервіс рекомендуємо!

  великий палець руки TheDenis

  Професіонали Вищого Класу! Впевнено рекомендую!

  великий палець руки Slava Khimich

  Всі відгуки на google maps ->