Замовити дизайн ...
×

Дякуємо


Заявка вже у нас. Скоро вийдемо на зв'язок.На головну
замовлення дизайну

У нашому портфоліо понад 2000 проектів: дизайни квартир, будинків, екстер'єрів, громадських приміщень, дитячих, кабінетів і т.д. Кожну задачу ми вирішуємо осмислено, витончено і красиво.

Для початку роботи нам треба поговорити. Досить розповісти про свій проект, вказати контакти, і ми зв'яжемося, щоб все обговорити.

  Новий проект:

  Кілька слів про проект і приблизний бюджет

  електропошта

  Телефон або будь-який зручний месенджер

  Ім'я

  Наші
  філії

  фон

  Відгуки

  Головна / Відгуки

  Замовили проект з авторським наглядом. Квартира - казка. Кілька разів хлопці приїжджали коли йшов ремонт, все міряли і перевіряли. Наші будівельники з ними консультувалися по ремонту. Їм все докладно розповідали. Відмінний сервіс рекомендуємо!

  великий палець руки TheDenis

  Ще не обратіліс до лакшери антонович не знали, що в нашій студії можна зробити таку красу. Здається що кімнати стали більше і все помістилося. Просто супер!

  великий палець руки Ксенія Леман

  Професіонали Вищого Класу! Впевнено рекомендую!

  великий палець руки Slava Khimich

  Спасибі хлопцям за терпіння! Ми переглянули стільки варіантів, поки визначилися що хочемо. Проект вийде під нас, і дуже красивий.

  великий палець руки Олексій Гурін

  У дизайні звертають увагу на багато дрібниць. Навіть не уявляла скільки елементів потрібно зібрати разом, щоб вийшла гарна картинка. Ось здається все зрозуміло, а інша деталь - і все, не те відчуття. У Антонович все точно збігається. І це те за те не шкода платити.

  великий палець руки Олександра Богданова

  Всі відгуки на google maps ->