Замовити дизайн ...
×

Дякуємо


Заявка вже у нас. Скоро вийдемо на зв'язок.На головну
замовлення дизайну

У нашому портфоліо понад 2000 проектів: дизайни квартир, будинків, екстер'єрів, громадських приміщень, дитячих, кабінетів і т.д. Кожну задачу ми вирішуємо осмислено, витончено і красиво.

Для початку роботи нам треба поговорити. Досить розповісти про свій проект, вказати контакти, і ми зв'яжемося, щоб все обговорити.

  Новий проект:

  Кілька слів про проект і приблизний бюджет

  електропошта

  Телефон або будь-який зручний месенджер

  Ім'я

  Наші
  філії

  Заходи

  Новини

  Головна / Новини / SALONE DEL MOBILE MILANO 2019

  SALONE DEL MOBILE MILANO 2019

  На цілий тиждень Мілан став найпопулярнішим місцем у світі для всіх учасників виставки Salone 2019 і цінителів меблевого дизайну. Студія Luxury ANTONOVICH DESIGN також не залишила цю подію без своєї уваги, оскільки завжди прагнути дотримуватися актуальних тенденцій в професійній сфері.

  Сьогодні Salone асоціюється не тільки з бізнес-середовищем, що представляє величезний вибір предметів меблів і дизайну. Це синонім культури, який демонструє модні течії і розставляє орієнтири на кілька років вперед. Щороку учасниками виставки стають близько двох з половиною тисяч компаній з усього світу. Вони представляють свої кращі розробки, які стають частиною найпрестижніших інтер'єрів. Тому число відвідувачів виставки досягає майже 400 000.

  Salone 2019 залишив приємні враження, продемонструвавши нові можливості, перспективи і рішення для інтер'єрного дизайну. Тому найбільш цікаві екземпляри незабаром наповнять проекти студії Luxury ANTONOVICH DESIGN.