Замовити дизайн ...
×

Дякуємо


Заявка вже у нас. Скоро вийдемо на зв'язок.На головну
замовлення дизайну

У нашому портфоліо понад 2000 проектів: дизайни квартир, будинків, екстер'єрів, громадських приміщень, дитячих, кабінетів і т.д. Кожну задачу ми вирішуємо осмислено, витончено і красиво.

Для початку роботи нам треба поговорити. Досить розповісти про свій проект, вказати контакти, і ми зв'яжемося, щоб все обговорити.

  Новий проект:

  Кілька слів про проект і приблизний бюджет

  електропошта

  Телефон або будь-який зручний месенджер

  Ім'я

  Наші
  філії

  Новини

  Головна / Новини / Партнерство з лідером - гарантія успіху

  Партнерство з лідером - гарантія успіху

  У середині листопада 2019 року відбулася важлива подія для нашого департаменту. Antonovich Home в Астані провів переговори з регіональним менеджером із продажу Marco Strelow. Він є представником всесвітньо відомої компанії з виробництва електрофурнітури Gira (Німеччина). Представники сторін обговорювали питання, пов'язані з реалізацією та просуванням продукції Gira у Казахстані. Було підписано угоду про те, що Antonovich Home стає офіційним дилером цього бренду у Казахстані.

  На фото: Marco Strelow, Дмитро Коротчук, Олена Антонович, Світлана Антонович

   

  Фабрика «Gira» (Німеччина) є одним зі світових лідерів в розробці і виробництві електроустановочних виробів (розеток і вимикачів).

   

  Компанія «Gira» заклала в основу своєї роботи два найважливіших принципу: якість і розвиток. Партнерські відносини з Gira - гарантія успіху!

  Ми пишаємося тим, що нам випала честь представляти компанію в Казахстані та в Астані зокрема. Компанія Antonovich Home прагне пропонувати своїм клієнтам найкраще для комплектації інтер'єрів.