Замовити дизайн ...
×

Дякуємо


Заявка вже у нас. Скоро вийдемо на зв'язок.На головну
замовлення дизайну

У нашому портфоліо понад 2000 проектів: дизайни квартир, будинків, екстер'єрів, громадських приміщень, дитячих, кабінетів і т.д. Кожну задачу ми вирішуємо осмислено, витончено і красиво.

Для початку роботи нам треба поговорити. Досить розповісти про свій проект, вказати контакти, і ми зв'яжемося, щоб все обговорити.

  Новий проект:

  Кілька слів про проект і приблизний бюджет

  електропошта

  Телефон або будь-який зручний месенджер

  Ім'я

  Наші
  філії

  Новини

  Статті

  Головна / Новини / «Нове золото»: латунь в дизайні інтер'єру

  «Нове золото»: латунь в дизайні інтер'єру

  Латунь знаходиться на піку своєї популярності, проникаючи в декор різних стилів дизайну інтер'єру. Завдяки теплому золотистому відтінку, вона стильно виглядає і красиво поєднується з іншими матеріалами.

  Провідний дизайнер студії Luxury Антонович дизайн, – Світлана Антонович називає латунь «непідвладним часу металом, який надає нотку елегантності і інтересу будь-якому простору».

  Також дизайнер стверджує, що «... тенденція застосування латуні в дизайні інтер'єрів відбувається тому, що люди сьогодні віддають перевагу продуктам, які викликають їх сентиментальні почуття. А старовинні вироби або вироби ручної роботи, виготовлені з латуні, зазвичай унікальні своєю історією, характером і майстерністю. Ви будете здивовані тим, як латунь зараз активно використовується в сучасних освітлювальних приладах, меблевої фурнітури, обробці стін і підлоги ».

  Завдяки своєму хімічному складу з міді, латунь має схожість з бронзою і золотом. За рахунок цього зовнішнього переваги, дизайнери створюють імітацію цих металів в інтер'єрі, надаючи йому розкоші і респектабельності.

  Світлана поділилася кількома варіантами застосування латуні в дизайні інтер'єру.

  Наприклад, в декорі меблів, а саме - в оформленні опор і каркасів журнального або обіднього столу, в декорі ліжка, ніжок крісел, вона буде виглядати доречно і витончено, прикрашаючи інтер'єр.

  Також дизайнер пропонує варіант застосування цього металу для декору окантовки дзеркала або освітлювальних приладів. Подібне рішення не тільки приверне увагу, а й привнесе нотку витонченості та грації в інтер'єр простору.

  Таким чином, латунь є одним з фаворитів у оформленні дизайну інтер'єру, роблячи його стильним, оригінальним і незабутнім.