Замовити дизайн ...
×

Дякуємо


Заявка вже у нас. Скоро вийдемо на зв'язок.На головну
замовлення дизайну

У нашому портфоліо понад 2000 проектів: дизайни квартир, будинків, екстер'єрів, громадських приміщень, дитячих, кабінетів і т.д. Кожну задачу ми вирішуємо осмислено, витончено і красиво.

Для початку роботи нам треба поговорити. Досить розповісти про свій проект, вказати контакти, і ми зв'яжемося, щоб все обговорити.

  Новий проект:

  Кілька слів про проект і приблизний бюджет

  електропошта

  Телефон або будь-який зручний месенджер

  Ім'я

  Наші
  філії

  Новини

  Статті

  Головна / Новини / Особливості та переваги в оформленні дизайну інтер'єру мармуром

  Особливості та переваги в оформленні дизайну інтер'єру мармуром

  Декорування приміщень за допомогою натуральних матеріалів є одним з головних трендів тривалий час. Пальму першості, по істині, заслуговує мармур, за допомогою якого дизайнери створюють стильний та елегантний інтер'єр. Як використовувати його найбільш органічно і доречно, знають провідні дизайнери студії Luxury Antonovich Design - Олена і Світлана Антонович.

  Дизайнери рекомендують кілька сценаріїв використання мармуру.

  Цей камінь стає фаворитом, коли мова йде про декор поверхонь в басейнах, СПА-зонах. Адже одним з головних його переваг є водостійкість і екологічність.

  Оскільки мармур відрізняється багатством забарвлень і різноманітністю візерунків, дизайнери пропонують оформити за допомогою нього робочі поверхні у вигляді столів, стільниць і фартуха. Подібне рішення буде відмінним доповненням в інтер'єрі кухні.

  Також наші провідні дизайнери рекомендують оформляти за допомогою мармуру ванні кімнати. Адже притаманні йому візерунки і переливи сприяють створенню оригінального інтер'єру, а за рахунок унікальної текстури цей матеріал виглядає благородно і практично.

  Крім того, мармур дуже красиво виглядає в декорі каміна, ТВ-зони. За допомогою подібного підходу до декору, створюється приємна атмосфера теплого і затишного домашнього вогнища, а оригінальний декор невпинно радує око.

  Дизайнери стверджують, що завдяки безлічі переваг з точки зору практичності та естетичності, мармур може знайти найрізноманітніше застосування в інтер'єрі. Саме тому він є відмінним помічником у втіленні найсміливіших ідей в дизайні інтер'єру, привносячи особливий шарм і елегантність приміщенню.