Замовити дизайн ...
×

Дякуємо


Заявка вже у нас. Скоро вийдемо на зв'язок.На головну
замовлення дизайну

У нашому портфоліо понад 2000 проектів: дизайни квартир, будинків, екстер'єрів, громадських приміщень, дитячих, кабінетів і т.д. Кожну задачу ми вирішуємо осмислено, витончено і красиво.

Для початку роботи нам треба поговорити. Досить розповісти про свій проект, вказати контакти, і ми зв'яжемося, щоб все обговорити.

  Новий проект:

  Кілька слів про проект і приблизний бюджет

  електропошта

  Телефон або будь-який зручний месенджер

  Ім'я

  Наші
  філії

  Заходи

  Новини

  Головна / Новини / FORBES ПРО МІЖНАРОДНЕ ВИЗНАННЯ LUXURY ANTONOVICH DESIGN

  FORBES ПРО МІЖНАРОДНЕ ВИЗНАННЯ LUXURY ANTONOVICH DESIGN

  На сторінках одного з найбільш авторитетних і відомих друкованих видань в світі будівлі Forbes була опублікована стаття про визнання проектів Казахстану і Центральної Азії на Asia Pacific Property Awards 2019 тому числі і проекту нашої Студії Luxury Antonovich Design - Luxury House - в категорії Retail Interior.

   

  У статті йдеться про те, що престижний Міжнародний конкурс нерухомості, який протягом 20 років щорічно проходить в Азії і визначає кращих представників в області нерухомості, довів, що проекти з Центральної Азії відповідають найвищим міжнародним стандартам якості.

   

  Конкурс Asia Pacific Property Awards визначає кращі проекти.

  Головами журі є члени палати лордів британського парламенту лорд Кейтнесс, лорд Бест, граф Ліверпуль, лорд Тёрсо. Вони спостерігають за достовірністю оцінки проектів.

   

  Вибрані з 1000 учасників з Азіатсько-Тихоокеанського регіону компанії-переможці, і наша студія Luxury Antonovich Design в тому числі, довели, що вони найкращі в своїх секторах, їх проекти отримали високі оцінки суддів та міжнародні нагороди.

   

  Форбс справедливо зауважив, що «такий масштабний конкурс підвищує впізнаваність компаній і сприяє поліпшенню іміджу компанії і країн в цілому».
  Для нас висока честь усвідомлювати, що перемога нашої студії доводить, що «наші проекти крокують в ногу з часом ... і втілюють в життя найяскравіші ідеї»