Замовити дизайн ...
×

Дякуємо


Заявка вже у нас. Скоро вийдемо на зв'язок.На головну
замовлення дизайну

У нашому портфоліо понад 2000 проектів: дизайни квартир, будинків, екстер'єрів, громадських приміщень, дитячих, кабінетів і т.д. Кожну задачу ми вирішуємо осмислено, витончено і красиво.

Для початку роботи нам треба поговорити. Досить розповісти про свій проект, вказати контакти, і ми зв'яжемося, щоб все обговорити.

  Новий проект:

  Кілька слів про проект і приблизний бюджет

  електропошта

  Телефон або будь-який зручний месенджер

  Ім'я

  Наші
  філії

  Заходи

  Новини

  Головна / Новини / ЦЕРЕМОНІЯ НАГОРОДЖЕННЯ ASIA PACIFIC PROPERTY AWARDS 2019-2020

  ЦЕРЕМОНІЯ НАГОРОДЖЕННЯ ASIA PACIFIC PROPERTY AWARDS 2019-2020

  Проект бутіка «Luxury House» від студії Luxury ANTONOVICH DESIGN став переможцем Asia Pacific Property Awards 2019-2020.

   

  14 травня в Таїланді відбулася офіційна церемонія нагородження лауреатів міжнародного конкурсу Asia Pacific Property Awards 2019-2020. Майстерність номінантів оцінила суддівська колегія експертів, головами якої є члени палати лордів британського парламенту: Lord Caithness, Lord Best, The Earl of Liverpool, Lord Thurso. Студія дизайну елітних інтер'єрів Luxury ANTONOVICH DESIGN отримала нагороду за проект «Luxury House» в номінації: «Retail interior».

   

  Урочисті заходи проходили протягом двох днів в Marriott Marquis Queen's Park (Бангкок) і включали як офіційну частину - церемонію нагородження та гала-вечеря, так і презентаційні заходи. Студію Luxury ANTONOVICH DESIGN представляли Олена і Світлана Антонович.