Замовити дизайн ...
×

Дякуємо


Заявка вже у нас. Скоро вийдемо на зв'язок.На головну
замовлення дизайну

У нашому портфоліо понад 2000 проектів: дизайни квартир, будинків, екстер'єрів, громадських приміщень, дитячих, кабінетів і т.д. Кожну задачу ми вирішуємо осмислено, витончено і красиво.

Для початку роботи нам треба поговорити. Досить розповісти про свій проект, вказати контакти, і ми зв'яжемося, щоб все обговорити.

  Новий проект:

  Кілька слів про проект і приблизний бюджет

  електропошта

  Телефон або будь-який зручний месенджер

  Ім'я

  Наші
  філії

  фон

  Реалізовані проекти

  Головна / Портфоліо / Реалізовані проекти

  Маючи пристрасть як до дизайну, так і до піклування про клієнтів, Студія Luxury Antonovich Design прагне реалізовувати виняткові проекти для наших клієнтів.

  Ми намагаємося йти в ногу з останніми тенденціями та інноваціями.

  Наша мета – щоразу створювати унікальні та надихаючі проекти. Розробляємо проекти відповідно до індивідуальних вимог клієнтів, у нас немає двох однакових проектів, і наша спрямованість на дизайн дозволяє нам досягати вражаючих результатів, які гармонують із простором, який нам надано.

  Студія реалізувала високоякісні розкішні інтер'єри для проектів клієнтів по всьому світу, включаючи Європу та Азію, Америку та Близький Схід.

  Під керівництвом своєї команди з дизайнерів інтер'єрів та архітекторів інтер'єрів, наша студія завдяки індивідуальному підходу гарантує, що кожна деталь кожного проекту та продукту буде вишукано реалізована та бездоганно завершена. У цьому вся суть ідеалу студії: відданість клієнтам; пильну увагу до деталей та створення красивих, унікальних просторів.

  Наші реалізовані проекти не обмежені стилями. Ми створили захоплюючі інтер'єри, що відрізняються за масштабом та стилем, від класичних заміських резиденцій до сучасних міських будинків, футуристичних готелів, розкішних спа-салонів, пляжних вілл, палаців, замків, лижних шале та яхт.

  Наша репутація заснована на строгих стандартах, увазі до деталей та неповторних галузевих знаннях – від найраніших концептуальних ескізів до докладних пакетів архітектурного дизайну та повних специфікацій меблювання, які гарантують, що ваш проект відповідає всім вашим дизайнерським устремлінням, способу життя та бюджетам.

  Розгорнути текст