Замовити дизайн ...
×

Дякуємо


Заявка вже у нас. Скоро вийдемо на зв'язок.На головну
замовлення дизайну

У нашому портфоліо понад 2000 проектів: дизайни квартир, будинків, екстер'єрів, громадських приміщень, дитячих, кабінетів і т.д. Кожну задачу ми вирішуємо осмислено, витончено і красиво.

Для початку роботи нам треба поговорити. Досить розповісти про свій проект, вказати контакти, і ми зв'яжемося, щоб все обговорити.

  Новий проект:

  Кілька слів про проект і приблизний бюджет

  електропошта

  Телефон або будь-який зручний месенджер

  Ім'я

  Наші
  філії

  фон

  Громадські приміщення

  Головна / Портфоліо / Громадські приміщення

  Комерційний дизайн інтер'єру

  Добре спроектований комерційний простір став необхідністю останнім часом. Чи це робоче місце або роздрібний магазин, правильне планування простору відіграє важливу роль у задоволенні потреб співробітників та клієнтів. Теплий та гостинний офісний простір створює позитивні емоції, а жвава, какофонічна та холодна атмосфера може викликати роздратування та нетерпіння.

  Таким чином, абсолютно необхідно, щоб усі аспекти комерційної нерухомості, чи то фізичні, чи екологічні, були реалізовані з особливою увагою. Тут у гру входить комерційний дизайн інтер'єру. Наша студія Luxuty Antonovich Design пропонує послуги з дизайну комерційних приміщень, щоб забезпечити вишукану, стильну та гостинну атмосферу.

  Що таке комерційний дизайн?

  Комерційний дизайн інтер'єру відноситься до дизайну інтер'єру різних комерційних приміщень, таких як торговельні приміщення, офіси, вестибюлі, ресторани та інші місця громадського користування. Ідеї ​​оформлення комерційних приміщень розпочинаються із процесу планування. Дизайнери інтер'єрів нашої студії вивчають поточні тенденції дизайну в галузі та співпрацюють із архітекторами, щоб організувати елементи, які можуть визначити остаточний вид завершеного простору.

  Хороше планування, креативне дизайнерське мислення, управління простором, вміла ручна робота та точне виконання – найважливіші складові добре продуманого комерційного приміщення. Застосування технік дизайну інтер'єру, які легко поєднуються один з одним, може створити візуально привабливі приміщення, що відповідають певним темам, привносячи захоплюючий поворот у безликий простір. Хоча хороші комерційні інтер'єри зазвичай залишаються непоміченими більшістю, відомо, що вони значно покращують навколишній простір і спонукають людей проводити більше часу поблизу. Таким чином, це збільшує вартість бізнесу.

  У комерційному дизайні інтер'єрів можна використовувати існуючий стиль оформлення або створити новий. Наприклад, сучасний дизайн є досить популярним при створенні інтер'єрів корпоративних холів, технологічних офісів або урядових робочих місць. Тим не менш, комерційний дизайн інтер'єру може також черпати натхнення з минулих тенденцій, з класичним декором з використанням натурального дерева або в стилі неокласика, який надає теплоту та комфорту загальній атмосфері магазину або ресторану.

  Навіщо потрібен дизайн комерційного інтер'єру?

  Як кажуть, призначення будівлі визначається його інтер'єром, а чи не зовнішнім виглядом. Так само призначення будь-якого комерційного приміщення визначається його внутрішнім дизайном. Навіть найкращі підприємства у світі можуть не досягти успіху, якщо їхній внутрішній простір не буде добре продуманий.

  Дизайн інтер'єру можна виразити як мистецтво поєднання функціональної архітектури з естетичними елементами у будь-якій структурі для покращення її зовнішнього вигляду. Комерційні приміщення зазвичай будуються до виконання бізнес-цілей. Це можуть бути магазини, офіси, склади чи ресторани. Отже, для досягнення своєї мети їм потрібний особливий комерційний дизайн інтер'єру. Таким чином, існує безліч причин для бізнесу чи державного агентства, щоб звернутися за допомогою у комерційному дизайні інтер'єру для свого приміщення.

  У торгових приміщеннях добре спроектований простір виявляється більш привабливим для покупців, збільшуючи відвідуваність магазинів та спонукаючи покупців витрачати більше часу на перегляд товарів. Щодо офісних приміщень, дизайнер може використати комерційний проект дизайну інтер'єру, щоб створити тему, яка демонструє корпоративний імідж компанії. Наприклад, технологічна компанія може обставити свої офісні приміщення у сучасному стилі, щоб зосередитись на технологічній ефективності. Навпаки, ресторан може захотіти, щоб його внутрішній простір відображав регіональний декор кухні, яку він обслуговує.

  Хто такий комерційний дизайнер інтер'єрів та чим він займається?

  Наші дизайнери комерційних інтер'єрів надають послуги безпосередньо від концептуальної стадії проекту до планування будівельного проекту.

  Маючи досвід управління проектами дизайну інтер'єру, дизайнери комерційних приміщень вивчають та оцінюють пропонований простір з погляду різних можливостей дизайну, враховуючи мету та ідеї планування для подальшого використання. Рекомендується, щоб дизайнери інтер'єру пройшли етапи будівництва, завершили польову перевірку, зробили всі необхідні вимірювання на будівельному майданчику та підготували специфікації та креслення всіх будівельних робіт. Це допоможе дизайнеру доопрацювати колірну гаму та деталі оздоблення, вибрати дизайн меблів, предмети інтер'єру та будь-які інші супутні об'єкти, що відповідають потребам клієнта.

  Комерційний дизайнер інтер'єрів відповідає за те, щоб зосередитися на потребах клієнта та досягти високих результатів у межах призначеного бюджету. Процес починається із зустрічі дизайнера інтер'єру, архітектора та керівника проекту клієнта, який відповідає за комерційний проект. Три зацікавлені сторони обмірковують ідеї, щоб зрозуміти їхню здійсненність для даного простору, і готують схеми. Дизайнери можуть створювати ескізи, 3D-моделі або 3D-рендеринг комерційних космічних симуляторів, щоб допомогти клієнтам візуалізувати результати. Дизайнер також несе відповідальність за вибір дизайну меблів та предметів обстановки, які можуть добре виглядати на завершеній площі.

  Дизайнер комерційного інтер'єру – це людина, яка створюватиме і керуватиме процесом дизайну інтер'єру будь-якого комерційного приміщення, такого як ресторани, торгові площі або офіси. Цей дизайнер також виступає як радник для клієнта, спрямовуючи його при виборі теми, матеріалів, планування, розподілу простору, внутрішньої компонування стін та будь-яких інших аспектів дизайну.

  Дизайнер інтер'єру також може бути посередником між клієнтом та іншими професіоналами, що працюють над проектом, такими як архітектори, декоратори, теслярі, електрики, будівельники та інші для досягнення цілей дизайну. Дизайнер може також використовувати комерційні методи дизайну інтер'єру, щоб спланувати теми, перегородки та прикраси, які можуть працювати навколо простору для створення правильного розподілу простору та підвищення функціональності простору.

  Правила успішного дизайну комерційного інтер'єру, яким слідую дизайнери нашої студії:

  Відмінний комерційний дизайн може мати велике значення у визначенні успіху будь-якого бізнесу. Торгові точки, ресторани або будь-які інші комерційні будівлі, орієнтовані на клієнта, можуть приносити більше прибутку лише тоді, коли вони можуть залучати та утримувати більше клієнтів. Зношений і перевантажений простір з поганим освітленням та відсутністю місця для прогулянок обов'язково змусить покупців почуватися ніяково, викликаючи небажання відвідувати їх знову.

  Так само офіси та робочі місця повинні бути спроектовані таким чином, щоб співробітники залишалися спокійними та рухливими. Тьмяно освітлений офісний простір із завантаженими шпалерами та надмірною кількістю предметів декору може призвести до того, що співробітники втратить терпіння і зменшать свою продуктивність.

  Таким чином, продуманий дизайн інтер'єру комерційних приміщень – це потреба. Отже, як отримати привабливий торговий простір, який відображатиме ідеологію бізнесу і одночасно сприятиме його перетворенню на процвітаюче підприємство? Різні правила та ідеї для успішного комерційного дизайну можуть бути включені для досягнення відзначених нагородами результатів будь-якого комерційного приміщення. Розглянемо деякі з цих ідей, які допоможуть збільшити інтер'єр комерційної будівлі.

  Збереження універсальності структур

  Коли справа доходить до структурних елементів комерційного інтер'єру, найкращий спосіб забезпечити трансформацію будь-якого внутрішнього простору – це зробити їх універсальними. Простір має бути спроектований таким чином, щоб його можна було модернізувати відповідно до мінливих тенденцій, якщо виникне така необхідність. Він може включати елементи, що легко змінюються, в завершеному дизайні інтер'єру або належному просторовому плануванні, що дозволяють легко переміщати меблі, обладнання та інші предмети інтер'єру.

  Цю пораду можна застосувати до будь-яких комерційних приміщень, таких як торгові площі, ресторани та офіси. Ця ідея запозичена із дизайну комерційних приміщень в аеропорту. Кабіни в аеропорту розташовані таким чином, щоб спростити налаштування та забезпечити безперешкодне переміщення магазинів. Подібний прийом можна застосувати до будь-якого комерційного приміщення. Дизайнери інтер'єрів можуть включати новаторські способи оптимального планування та проектування інтер'єрів офісу, щоб дозволити власникам або співробітникам легко перетворювати та часто пристосовуватися відповідно до свого комфорту та потреб.

  Розгляньте можливість впровадження технології

  Технології відіграють значну роль у створенні внутрішнього простору нового будинку або комерційної будівлі у наш час. Роздрібний бізнес покладається на технології для спілкування, роботи та продажу. Таким чином, розробка комерційних приміщень стала вирішальною з технологічного погляду для простоти використання. Дизайнери розуміють важливість поєднання естетичного дизайну із функціональністю. Це важливий аспект комерційного дизайну.

  Для комерційного приміщення потрібне ідеальне використання технологічних систем. При створенні дизайн-плану комерційних інтер'єрів слід пам'ятати обладнання для телекомунікаційних систем, таке як комп'ютерні мережі, телефони, телебачення, медіаплеєри. Крім того, завжди необхідний систематичний план встановлення централізованих або децентралізованих цифрових систем керування з урахуванням фактору комфорту та ефективності гостей, покупців, відвідувачів чи персоналу.

  Зберігайте естетику оновленої

  Дизайнери інтер'єру можуть іноді забувати про естетичні аспекти, щоб приділяти більше уваги функціональності при створенні простору дизайну інтер'єру для комерційного використання. Однак у довгостроковій перспективі це може вплинути на загальну привабливість комерційного приміщення. Нудний, безсмачний внутрішній простір без меблів, хоч би яким функціональним він був, ніколи не створить приємних відчуттів. Отже, комерційний дизайн інтер'єру повинен звертати увагу на естетику інтер'єру.

  Дизайнери можуть додати предмети сучасного декору та меблі, щоб простір було оновлено відповідно до останніх тенденцій. Внутрішній простір може бути спроектований таким чином, щоб він міг розвиватися і оновлюватися з часом, не торкаючись основних параметрів брендингу, таких як тема або колірна палітра.

  Візьмемо, наприклад, дизайн офісного інтер'єру. Його можна покращити, додавши спеціальні трансформовані зони для сидіння, відпочинку або обіду, в яких можна творчо використовувати модні ідеї офісного декору, щоб зробити робоче місце веселим, доречним та шикарним, не торкаючись більш стійких конструкцій у будівлі. Манекени в магазині одягу можуть бути одягнені відповідно до поточного асортименту або доповнені аксесуарами відповідно до сучасних модних тенденцій.

  Забезпечте персоналізовані простори

  Коли йдеться про послуги, орієнтовані на клієнтів, таких як ресторани та готелі, для того, щоб клієнти відчували себе як удома, потрібно дати їм можливість користуватися пільговими послугами та атмосферою. Таким чином, цим підприємствам надзвичайно вигідно сформувати комерційний план дизайну інтер'єру, щоб створити у своєму просторі умови, що відповідають особистим інтересам та уподобанням.

  Ресторани, наприклад, можуть пропонувати різні зони для відпочинку, такі як місця в приміщенні, в саду, біля басейну або на терасі, щоб відвідувачі могли вибрати місце, яке їм найбільше сподобається. З іншого боку, в готелях можуть бути різні кімнати та вілли, спроектовані відповідно до потреб та переваг їх гостей.

  Завжди забезпечуйте безпеку

  Ще один важливий момент, який необхідно враховувати під час проектування комерційного офісного приміщення – це безпека. Безпека - центральна характеристика будь-якого будівництва. Оскільки безпека є моральним обов'язком дизайнера інтер'єру та клієнта, а не просто вимогою закону, елементи безпеки мають бути по суті інтегровані у дизайн інтер'єру. Цілком необхідно переконатися, що жодні норми безпеки не приносяться в жертву естетичним або функціональним цілям дизайну.

  Наша студія дизайну слідує цим п'яти простим ідеям і гарантує, що комерційний дизайн інтер'єру буде безпечним, надійним, функціональним та естетичним. Крім того, у сьогоднішньому конкурентному бізнес-сценарії надійність є ключовим фактором, що визначає утримання клієнтів. Таким чином, об'єднання цих комерційних ідей дизайну інтер'єру може запропонувати надійний, сучасний, унікальний та успішний комерційний простір.

  Розгорнути текст