Замовити дизайн ...
×

Дякуємо


Заявка вже у нас. Скоро вийдемо на зв'язок.На головну
замовлення дизайну

У нашому портфоліо понад 2000 проектів: дизайни квартир, будинків, екстер'єрів, громадських приміщень, дитячих, кабінетів і т.д. Кожну задачу ми вирішуємо осмислено, витончено і красиво.

Для початку роботи нам треба поговорити. Досить розповісти про свій проект, вказати контакти, і ми зв'яжемося, щоб все обговорити.

  Новий проект:

  Кілька слів про проект і приблизний бюджет

  електропошта

  Телефон або будь-який зручний месенджер

  Ім'я

  Наші
  філії

  фон

  Дизайн квартир

  Головна / Портфоліо / Дизайн квартир

  Створіть атмосферу сучасного дизайну у всіх кімнатах вашої квартири

  Якщо ви хочете, щоб дизайн квартири був елегантним та вишуканим, зберігаючи при цьому гостинну та комфортну атмосферу, вам слід вибрати меблі у сучасному стилі.

  Цей вид меблів поєднує стиль і комфорт, два важливі фактори для відтворення ідеального інтер'єру в найважливіших кімнатах вашої квартири:

  • їдальня,
  • вітальня,
  • спальна кімната.

  Кожен із цих просторів потребує різних елементів меблювання, розроблених та створених спеціально для забезпечення максимального рівня комфорту без шкоди для стилю.

  Щоб передати відчуття естетичної наступності, кожен предмет меблів, вибраний для меблювання вашої квартири, повинен мати загальну стильову концепцію.

  Тут ви знайдете поради, як оформити дизайн інтер'єру квартири у сучасному стилі, щоб чарівність цього декору можна було повністю відчути всюди.

  Сучасний дизайн квартири

  Ми склали список з 8 основних кроків, які необхідно виконати, щоб ваш проект квартири виглядав в елегантному сучасному стилі, не забуваючи про комфорт.

  • Виберіть нейтральну палітру кольору з декількома яскравими акцентами.
  • Щоб отримати додатковий відтінок кольору та декору, виберіть шпалери з яскравим малюнком.
  • Створіть планування, яке забезпечить збалансований простір та комфорт
  • Меблі для їдальні: виберіть свій обідній гарнітур і підберіть до нього меблі
  • Меблі для вітальні: вибирайте зручні, естетично привабливі меблі.
  • Меблі для спальні: оберіть колекцію сучасного дизайну, що забезпечує максимальний комфорт і стиль.
  • Вибирайте лампи, виготовлені з матеріалів, здатних створювати сміливі профілі.
  • Завершіть це сучасними витворами мистецтва та аксесуарами.

  Давайте докладно розглянемо кожний крок.

  1. Виберіть нейтральну колірну палітру з декількома яскравими акцентами

  Почніть із фону: за допомогою дизайнера інтер'єру створіть дошку настрою спеціально для кожної кімнати та задайте нейтральну колірну палітру.

  У сучасні дизайни квартир можна додати яскраві штрихи із широкого діапазону доступних сучасних кольорів.

  Ви можете поєднувати основні кольори з темними відтінками, такими як сірий або темно-зелений, або з яскравішими відтінками, такими як фіолетовий і синій, і це лише деякі з них.

  1. Щоб отримати додатковий відтінок кольору та декору, виберіть шпалери з яскравим малюнком

  Після того, як ви вибрали фарбу для стін для кожної кімнати, ви можете вибрати потрібні шпалери.

  Крім стильного оздоблення стін шпалери створюють різкий хроматичний контраст і притягають погляд. Щоб надати вашим кімнатам додатковий відтінок кольору та декору, виберіть шпалери з геометричними або чарівними візерунками та контрастними текстурами.

  1. Створіть план, що забезпечує збалансований простір та сучасний дизайн квартири

  Відчуття комфорту створюється за рахунок збалансованого простору між різними елементами інтер'єру на стінах та на підлозі.

  Це планування, позбавлене будь-яких декоративних надмірностей, робить середовище більш комфортним, акуратним і ефективним, а кожен елемент інтер'єру та прикраса є головним героєм кожної кімнати.

  1. Меблі для їдальні: виберіть свій обідній гарнітур і підберіть до нього меблі

  Якщо ви хочете, щоб ваш проект квартири виглядав сучасно, варто стильно обставити свою їдальню та зробити її затишною. Перше, що вам потрібно зробити - це вибрати обідній гарнітур, безперечну зірку цього планування.

  Виберіть сучасний обідній гарнітур із естетичними елементами, натхненими італійським дизайном.

  Що вам найбільше подобається: унікальні елементи інтер'єру та дорогоцінні деталі або колекція з звивистими лініями та золотим оздобленням? Очевидно, що вибір за вами і він повинен відповідати вашим стильовим уподобанням.

  Не забувайте, що навіть вітрини, буфети та дзеркала є невід'ємною частиною меблів у вашій їдальні. Вони повинні відповідати обідньому гарнітуру або хоча б стилю меблів, що є у вас.

  1. Меблі для вітальні: вибирайте зручні, естетично привабливі меблі

  Меблі для вітальні повинні поєднувати комфорт та сучасний гламурний вигляд, щоб дизайн-проект квартири виглядав стильно.

  Тому зупиніть свій вибір на красивих та зручних меблях з вишуканим оформленням: журнальні столики, дивани, крісла та шезлонги.

  У цьому випадку ви також можете вибирати з широкого діапазону колекцій: простіші лінії меблів або сміливіші колекції в стилі контемпорарі.

  Наша порада: дизайн квартир буде виглядати гармонійно, якщо ви вибираєте елементи з тих самих колекцій, щоб відповідати вихідній стильовій концепції, вибраній для кожної кімнати.

  1. Меблі для спальні: виберіть колекцію сучасного дизайну, що забезпечує максимальний комфорт та стиль

  Для своєї спальні виберіть сучасні меблі, що гармоніюють з колекціями, підібраними для вітальні та їдальні.

  Велике та зручне ліжко з великим рівним узголів'ям під мармур та контрастними кольорами; приліжкові тумбочки, що відповідають лініям ліжка та такі ж дорогоцінні деталі; підходяще дзеркало та туалетний столик.

  1. Вибирайте мінімалістичні лампи, виготовлені з матеріалів, здатних створювати сміливі профілі

  Щоб додати завершальний штрих до вашого проекту дизайну інтер'єру квартири, виберіть сучасні лампи, такі як:

  • люстри
  • підвісні світильники
  • вбудовані лампи
  • настінні світильники
  • торшери.

  Встановивши їх у різних частинах вашого будинку, ви не тільки представите функціональні світильники, що забезпечують максимальну видимість, але навіть справжні елементи декору.

  Сучасний дизайн квартир вимагає твердих, довговічних та гнучких матеріалів, здатних створювати сміливі та привабливі профілі. Дизайн квартир Києва, створених нашою студією, ― зразок стилю та комфорту.

  1. Додайте до цього предмети сучасного мистецтва та аксесуари

  Меблі ― це душа кожної кімнати у вашій квартирі, але саме деталі визначають її суть.

  Тому, щоб завершити планування вашої їдальні, вітальні та спальні, ви повинні вибрати сучасні твори мистецтва та дизайнерські аксесуари, які відповідають обраній вами концепції.

  Дотримуючись наших порад, ви досягнете кінцевого результату, гідної уваги: ​​кожна кімната буде теплою і гостинною, а кожна обстановка матиме безпрецедентну турботу і сучасну вишуканість.

  Розгорнути текст